Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

nedeľa, 19 máj 2024 15:49

Mobilita Erasmus+ - Kopřivnice 4

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Vyučovanie na ZŠ Alšova v Kopřivniciach preverilo počas mobility Erasmus+ skvelé výkony našich tretiakov a štvrtákov na hodinách anglického jazyka. Na hudobnej výchove si vyskúšali hru na BoomWhackers, na čítaní vytvorili česko - slovenskú mapu vizitiek jednotlivých žiakov a na informatike opäť programovali.

Návšteva Technického múzea Kopřivnice ponúkla nielen expozíciu 60 osobných a nákladných automobilov, ale aj samostatné podvozky a motory, ďalej modely áut, poháre z rôznych súťaží a závodov a tiež dobové fotografie. Radosť zo športu prejavili naši žiaci aj pri hre bowling.

Mobilita bola ukončená slávnostným odovzdaním certifikátov žiakom 3.A a 4.A našej školy. Ďakujeme za skvelý program mobility, žiaci získali veľa nových vedomostí, zlepšili svoje zručnosti, oboznámili sa s mnohými historickými pamiatkami, múzeami a zažili veľa zábavy. Spriatelili sa s novými kamarátmi zo ZŠ Alšova v Kopřivniciach a ZŠ Základná škola Štefana Šmálika v Tvrdošíne. Osobitné ĎAKUJEME patrí pani učiteľke Danke Holubovej, hlavnej organizátorke mobility Erasmus+, ktorá bola financovaná zo zdrojov Európskej únie v rámci realizácie akreditovaného projektu č. 2022-1-SK01-KA121-SCH-000058119.

Autor článku:    PaedDr. Jana Antalová, Mgr. Ivana Čepová

Prečítané 112 krát