Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

nedeľa, 15 október 2023 14:08

7. ročník Erasmus Days

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Naša škola sa zapojila do osláv programu Erasmus+ ďalšou registrovanou aktivitou. 

V tohtoročnom 7. ročníku #ErasmusDays sme sa podelili s našimi skúsenosťami a zážitkami z mobilít, ktorých sa zúčastnili učitelia našej školy v rámci akreditovaného projektu Erasmus+. Hlavným cieľom projektu je začlenenie inovatívnych metód do vyučovania a integrácia formatívneho a autentického hodnotenia do klasických metód hodnotenia žiakov. Na spoločnej nástenke Padlet popísali svoje skúsenosti, naučené zručnosti a pridali fotografie zo zaujímavých aktivít.

Nástenku si môžete pozrieť tu:   https://padlet.com/spoluziakova/the-erasmus-program-promotion-srppq2oxzg5c

Registrovaná aktivita:   https://www.erasmusdays.eu/event/the-erasmus-program-promotion/

Prečítané 371 krát