Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

piatok, 22 november 2019 18:22

Dievčatá úspešné v prvom kole Floorball SK Ligy

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Prvé kolo Floorball SK Ligy majú za sebou už aj dievčatá, a veľmi úspešne. Prvý turnaj za účasti piatich škôl prvýkrát organizovala naša škola a vôbec prvýkrát sa na škole hral súťažne florbal.

V zápasoch každý s každým sa naše dievčatá držali veľmi dobre a po prvom kole im patrí prvé miesto v tabuľke. Našu školu reprezentovala len pätica dievčat, ale na ihrisku sa tento fakt neprejavil. Reprezentovali nás Jana Kopáčová a Henrieta Jakubová /9.B/, Júlia Pichoňská a Zuzana Vahovičová /8.B/ a Sofia Babjaková /7.C/.

Výsledky našich dievčat.

ZŠ Dargovských hrdinov - ZŠ Kudlovská          9:1 /góly: Pichoňská 5, Babjaková 2, Kopáčová 2/

ZŠ Dargovských hrdinov - ZŠ Ohradzany         3:4 na samostatné nájazdy /góly: Pichoňská 3/

ZŠ Dargovských hrdinov - ZŠ Švermova          4:1 /góly: Babjaková 2, Kopáčová 1, Pichoňská 1/

ZŠ Darovských hrdinov - ZŠ Udavské              6:0 /góly: Pichoňská 3, Babjaková 3/

Tabuľka po prvom kole:

1. ZŠ Dargovských hrdinov          10 b.

2. ZŠ Ohradzany                           8 b.

3. ZŠ Švermova                             6 b.

4. ZŠ Udavské                               6 b.

5. ZŠ Kudlovská                             0 b.

Druhé kolo sa bude konať na ZŠ Ohradzany, dňa 2.12..2019 a tam sa rozhodne o jedinom postupujúcom do krajského kola Floorbal SK Ligy dievčat. Dievčatám ďakujem za pekné výkony a prajem veľa úspechov v druhom kole.

Prečítané 1092 krát