Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

streda, 04 október 2023 19:01

Erasmus Days na našej škole

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

V pondelok 9. októbra sa v našej škole, v robotickej učebni, uskutočnia otvorené hodiny pre našich spolužiakov v rámci aktivity "Erasmus days 2023", ktoré sú oficiálne registrované v sieti aktivít www.erasmusdays.eu.

Na tieto otvorené hodiny STEM, vedené skúsenými žiakmi z našich predchádzajúcich Erasmus+ projektov, srdečne pozývame aj rodičov a priateľov našej školy. Rovesnícke vyučovanie je moderné, zábavné a inšpiratívne. Príďte a nechajte sa inšpirovať našimi žiakmi od 08:00 do 12:35.

Už v pondelok 09/10/2023 sa na našej škole uskutočnia otvorené STEM hodiny, ktoré sme prezentovali a "odučili" počas minulého školského roka v hosťujúcich európskych školách v Portugalsku, Grécku a Španielsku - krajinách participujúcich v našom ukončenom akreditovanom projekte.

Touto inciatívou chceme prezentovať a oceniť nielen precízne odvedenú prácu našich projektových žiakov počas riešenia projektu, ale aj inšpirovať a motivovať ostatných žiakov a učiteľov našej školy spolupodieľať sa na vytváraní medzinárodnej siete škôl, ktoré navzájom kooperujú a podporujú výmenú dobrej pedagogickej praxe ako aj rozvoj kompetencií a zručností žiakov a učiteľov a pozvať ich tak do Erasmus komunity.

Neodmysliteľnou súčasťou projektových aktivít školy sú aj rodičia našich projektových žiakov, ktorých touto cestou pozývame stať sa aspoň na chviľu opäť žiakmi školy a zažiť neopísateľnú atmosféru vrstovníckeho vyučovania.

Prečítané 335 krát