nedeľa, 13 február 2022 13:33

Aj u nás bol karneval...

Poďte všetci rýchlo k nám, my tu máme karneval!  Takáto pozvánka lákala zabaviť sa na karnevale vo 4. A triede po dlhšej dobe.

Triedny karneval štvrtákov sa uskutočnil 9. februára 2022 v popoludňajších hodinách. Vyzdobená trieda rôznymi veselými škraboškami, benátskymi maskami, reťazami i nakreslenými klaunami bola dielom šikovných štvrtákov. Nechýbalo ani sladké aj slané občerstvenie, dobrá nálada, skvelá hudba i rôzne súťaže. Oblúbený stoličkový či balónový tanec, chytanie farebných" rybičiek" z papiera , ba dokonca súťaž v tanečnej choreografii medzi chlapcami a dievčatami. Promenáda masiek ponúkala obdivovať kreativitu, fantáziu detí pri zhotovovaní svojich kostýmov. Naozaj si dali záležať. Všetky masky boli zaujímavé a dočkali sa zaslúženej odmeny. Poďakovanie patrí aj rodičom, ktorí pomohli s občerstvením a maskami. Karnevalové popoludnie rýchlo ubehlo a my sme si odnášali domov výbornú náladu a pekné spomienky.