Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

pondelok, 02 december 2019 15:34

Naše florbalistky úspešne aj v odvete a postupujú!

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Dňa 2.12.2019 sa v telocvični ZŠ s MŠ Ohradzany uskutočnilo odvetné druhé kolo okresnej skupiny Humenné Floorball SK Ligy podporovanej nadáciou TV JOJ. Po prvom kole, ktoré sa uskutočnilo na našej škole boli priebežne na prvom mieste žiačky našej školy len o 2 body práve pred Ohradzanmi.

Odvetný turnaj preto sľuboval dramatické rozuzlenie boja o prvé miesto a jedinú miestenku na krajský turnaj Floorball SK Ligy.

Vylosovanie rozhodlo, že už v prvom zápase na seba narazili družstvá ZŠ Dargovských hrdinov a ZŠ Ohradzany. Naše dievčatá zápas, v ktorom potrebovali vyhrať v riadnom hracom čase, zvládli na výbornú a zvíťazili 4:0. V ďalších zápasoch potvrdzovali svoju kvalitu a porazili všetkých súperov v skupine. Zaslúžene tak zvíťazili v humenskej skupine a vybojovali si postup na krajský turnaj.

Výsledky nášho družstva:

ZŠ Dargovských hrdinov - ZŠ Ohradzany     4:0 /góly: Pichoňská 3, Babjaková 1/

ZŠ Dargovských hrdinov - ZŠ Jána Švermu  3:2 /góly: Pichoňská 3/

ZŠ Dargovských hrdinov - ZŠ Udavské         5:2 /góly: Pichoňská 3, Babjaková 2/

ZŠ Dargovských hrdinov - ZŠ Kudlovská      3:0 /góly: Pichoňská 2, Kopáčová 1/

Tabuľka po ukočení okresnej skupiny Humenné: 

1. ZŠ Dargovských hrdinov          22 b.

2. ZŠ s MŠ Ohradzany                 16 b.

3. ZŠ Jána Švermu                       11 b.

4. ZŠ Udavské                              11 b.

5. ZŠ Kudlovská                             0 b.

Zúčastneným dievčatám gratulujeme k úspešným výsledkom, ďakujeme za predvedené výkony a hru a do krajského kola všetci želáme mnoho ďalších úspechov.

Prečítané 1005 krát