Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

štvrtok, 21 marec 2019 19:05

Obvodné kolo Fyzikálnej olympiády

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

V marci tohto školského roku sa štyria žiaci 8. ročníka našej školy zúčastnili Obvodného kola Fyzikálnej olympiády v Prešove. V konkurencii štyroch okresov (PO, VV, SV a HE) získali naši žiaci Adam Soták vynikajúce 1. miesto, Richard Porochnavý 2. miesto a Pavol Greňo 4. miesto.

V rámci okresu Humenné patrili našim žiakom prvé tri miesta a Anna Mária Blahová skončila piata. Všetkým žiakom srdečne blahoželáme a výsledky považujeme za mimoriadny úspech.

Žiakov na súťaž pripravoval  Mgr. František Čaja.

Prečítané 1135 krát