Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

nedeľa, 13 máj 2018 18:28

Postup do finále IQ olympiády medzi 60 najlepších

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Dňa 11. mája 2018  sme sa zúčastnili semifinále IQ olympiády v Košiciach. Štyria postupujúci žiaci: Anna Mária Blahová 7.A, Lukáš Seman 9.A,  Daniel Lopata 9.A a Zdenko Merga 9.A sa na pôde Prírodovedeckej fakulty UPJŠ stretli v regionálnom kole súťaže.

Spolu za Prešovský a Košický kraj riešilo úlohy 80 žiakov.  Úlohy boli rozdelené do piatich kategórií a naši žiaci, ktorí sa zúčastnili regionálneho kola po prvýkrát,  si s nimi poradili vcelku dobre. Daniel Lopata sa umiestnil na 15. mieste a postupuje na celoslovenské kolo, ktoré sa uskutoční 28.5.2018 na Smolenickom zámku. Anne Márii Blahovej patrí 25. priečka a ďalšie umiestnenia máme do 60. miesta.  http://www.iqolympiada.sk/_region/ 

Všetkým súťažiacim blahoželáme! Naši žiaci opäť ukázali, že patria k najúspešnejším žiakom v Humennom.

Prečítané 973 krát