Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

piatok, 26 máj 2023 10:20

No Backpack Friday

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

V piatok naši žiaci improvizovali - pozrite sa, v čom si priniesli do školy svoje učebnice...

No Backpack Day je výzva, ktorá šíri posolstvo po celom svete - oslavou tohto "dňa bez aktovky" si pripomíname, že prístup k vzdelaniu či ku školským pomôckám nie je samozrejmosťou pre všetky deti na našej planéte. V našej škole sme si toto dôležité posolstvo pripomenuli už druhýkrát, mladší i starší. Veríme, že niektoré fotografie vás pobavia a možno i inšpirujú...

Prečítané 560 krát