Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

streda, 25 máj 2022 12:20

Šachový turnaj

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Dňa 16. 05. sa v ZŠ Dargovských hrdinov uskutočnilo školské kolo šachového turnaja. Zúčastnilo sa ho 23 žiakov 1. aj 2. stupňa.

Turnaj prebiehal pod dohľadom p. učiteľky Čepovej, Lukáčovej a žiaka 5.A Alexandra K., ktorý momentálne reprezentuje našu školu na Majstrovstvách SR 2022 v šachu.

A ako prebiehal turnaj v našej škole? Prekvapil počet prvákov – zúčastnilo sa ich desať :-). Tešíme sa, po dlhšej prestávke si žiaci spolu opäť s chuťou zahrali. Odmenou (okrem skvelej hry a nových skúseností) bola pre všetkých sladká odmena a pre tých najlepších DIPLOM.

Prečítané 927 krát