Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

štvrtok, 11 január 2018 23:02

Technické listy projektu Comenius

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ako sme už písali v predchádzajúcom príspevku, výstupnym produktom projektu Comenius - Európske záhrady sú aj technické listy.

Tie korešpondujú s rastlinami, ktoré sme vysadili v jednotlivých záhradách a prinášajú o nich podrobnejšie informácie. Majú slúžiť ako učebná pomôcka nielen na hodinách biológie, či prírodopisu, ale napr. aj na hodinách cudzích jazykov. Technické listy boli vyrobené vo Francúzsku, podieľali sa na nich všetky partnerské krajiny a zásielku určenú našim žiakom sme priviezli na Slovensko z poslednej porady vo Villedieu. Sú vytlačené na kvalitnom hrubom papieri a zopnuté do jedného súboru tak, aby poslúžili aj v budúcnosti. Žiakom našej školy začnú slúžiť už od budúceho školského roka. Prinášame vám ich fotonáhľady.

Prečítané 846 krát