Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

štvrtok, 20 jún 2024 11:31

Ročníkové práce žiakov 3.A

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Dňa 12.06. žiaci 3.A v poobedňajších hodinách privítali rodičov v priestoroch našej školy. Vo svojej triede bravúrne odprezentovali ročníkové práce, ktoré zaujali pestrosťou tém, nápadov, spracovania a samotného prezentovania.

Žiaci prezentovali to, k čomu majú blízky vzťah – vybrali si témy ako: Polodrahokamy a minerály, Hračky a hry, Sopky, Futbal, Elektronika okolo nás, Rubikova kocka, Počítačový svet, Hokej, Cestovanie, Slovenské naj a Hokejbal.

Popoludnie si užili žiaci aj rodičia, ktorým ďakujeme za navodenie príjemnej atmosféry. Každý žiak zaslúžene získal osvedčenie, ktoré mu tr. uč. Mgr. Ivana Čepová predá na konci školského roka. Šikovní tretiaci nezaháľali a v nasledujúce dni odprezentovali svoje práce niektorým triedam a ŠKD v našej škole.

Prečítané 240 krát