nedeľa, 05 jún 2022 19:27

Zážitkové vyučovanie prvákov v Super ZOO

Žiaci 1.A zo ZŠ Dargovských hrdinov v piatok navštívili Super ZOO v Humennom, ktorá ponúka zákazníkom všetko, čo potrebujú chovatelia zvierat - ako aj živé zvieratá.

Žiakov sprevádzala vedúca zmeny, pani Zuzana Makarová. Ponúkla nám profesionálny výklad a poradenstvo z oblasti starostlivosti o zvieratká. Mali sme možnosť zvieratká kŕmiť a pohladkať si ich. Dozvedeli sme sa zaujímavosti o psoch, mačkách, hlodavcoch, vtákoch ale aj z akvaristickej a teraristickej oblasti. Ďakujeme za krásne zážitkové vyučovanie, ktoré bolo pre žiakov veľkým obohatením. Ak ste majiteľom nejakého domáceho zvieratka, alebo máte v pláne si ho zaobstarať, určite odporúčame navštíviť Super ZOO.