Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

utorok, 01 november 2016 20:51

1. kolo školského šachového turnaja

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

V utorok, 25. 10., sa v našej škole uskutočnilo 1. kolo školského šachového turnaja. Tejto súťaže sa zúčastnil spolu 20 žiakov z 1. aj z 2. stupňa.

Súťaž prebiehala pod dohľadom rozhodcov: pani učiteľky Ivany Čepovej a pani učiteľky Jany Lukáčovej. Turnaj pozorným očkom sledoval aj hlavný rozhodca - pán riaditeľ Miroslav Postihač.

V tomto turnaji máme viac víťazov v jednotlivých kategóriách:

Dievčatá: 1. miesto Ema Švigárová, 4.A trieda

                 2. miesto Hana Krišková, 4.A trieda

                 3. miesto Hana Hurayová, 4.A trieda

Chlapci: 1. miesto Leonard Simon, 5.A trieda

               2. miesto Tobiáš Babjarčík, 4.A trieda

               3. miesto Igor Chomča, 3.A trieda 

Srdečne blahoželáme!!!

Priebeh jednotlivých kôl si môžete pozrieť tu: http://chess-results.com/tnr244906.aspx?lan=1&art=1&wi=821 

O tom, že šach patrí medzi obľúbené aktivity našich žiakov svedčia aj úspechy z rôznych okresných súťaží, o ktorých sme informovali aj na stránke našej školy. Každoročne okrem pravidelných školských súťaží realizujeme školské kolo Humenskej šachovej ligy a zúčastňujeme sa jednotlivých kôl okresnej súťaže GPX a okresnej súťaže Humenskej šachovej ligy. Viac na stránke šachového krúžku pani učiteľky Čepovej: http://hviezdicky11.blogspot.sk/ 

Prečítané 1458 krát