Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

štvrtok, 23 jún 2016 18:30

Finále Humenskej žiackej ligy ZŠ v šachu - 1. miesto pre našu školu!

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)
Štvrtok 23. júna sa konalo Finále ďalšieho ročníka Humenskej žiackej ligy ZŠ v šachu. Je to turnaj družstiev, ktorého sa zúčastnilo 49 žiakov z piatich základných škôl v Humennom.

Do školských šachových turnajov na ZŠ, ktoré sa konali na štyroch z piatich zapojených škôl sa zapojilo dokopy 136 žiakov. Najviac ich bolo zo ZŠ Dargovských hrdinov, a to 59.
Vo štvrtok sa stretli 10 členné družstvá v priestoroch Šachy Reinter s. r. o. a určili víťaza na tento rok. Na prvom mieste sa umiestnila ZŠ Dargovských hrdinov, ktorá pre svoju školu vybojovala digitálne šachové hodiny. Strieborná skončila ZŠ Hrnčiarska, ktorá vybojovala drevenú šachovú súpravu. Bronz si odniesla ZŠ Jána Švermu, ktorá si taktiež vybojovala drevenú šachovú súpravu pre svoj krúžok :)

Výsledky a priebeh turnaja si môžete pozrieť TU: 

http://www.chess-results.com/tnr228107.aspx?lan=4&art=0&wi=821

Najlepší hráči: http://www.chess-results.com/tnr228107.aspx?lan=4&art=4&wi=821

Text: Marianna Aľušíková, Reinter s. r. o.
 

Blahoželáme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy!

Mgr. Ivana Čepová, vedúca šachového krúžku

Prečítané 1584 krát