Súťažiaci si mohli vybrať medzi písaním príbehu a úvahy na zadané témy. Hodnotila sa nielen jazyková úroveň textov, ale aj originalita, nápaditosť a spôsob spracovania témy. Predložené práce potvrdili vysokú úroveň jazykových i tvorivých schopností mladých autorov. Každú školu reprezentovali dvaja žiaci.
Obaja naši žiaci, Linda Baľová (9.A) a Jerguš Hennel (9.A), získali vo vekovej kategórii 9. ročník prvé miesto. Ich úspech je výsledkom talentu, usilovnej práce a pozitívneho vzťahu k anglickému jazyku i tvorivému písaniu. Obom srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.
https://zshu.sk/index.php/nase-aktivity/aktivity-2025-2026/item/2621-uspech-ziakov-v-sutazi-creative-writing-competition#sigProIda806c0b936