Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

pondelok, 13 marec 2023 13:45

Zahrajme sa na prvákov 2023

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Milí predškoláci a budúci prváci! Pozývame Vás k nám, školákom, na zábavné popoludnie, kde veselou a zábavnou formou spoznáte našu školu, možno svojich budúcich spolužiakov a naše skvelé pani učiteľky! Hravou formou nám ukážete, čo všetko ste sa v škôlkach naučili, akí ste šikovní a či sa tešíte do školy.

Okrem prípravkárov z MŠ Třebíčska, Dargovských hrdinov, AURA, Štefánikova, ktorých sme už pozvali a ktorí prisľúbili svoju účasť, srdečne pozývame aj mamičky, resp. rodičov so svojimi budúcimi prváčencami, ktorí navštevujú iné MŠ, ak majú záujem o zápis na našu školu. Prosíme detičky, aby si pribalili prezuvky, najlepšie pevnú obuv, v ktorej sa im bude dobre behať a športovať. Všetky ďalšie informácie prikladáme na plagátiku:

zahrajme sa 2023 plagat

Všetkych účastníkov čaká milé prekvapenie! Už sa na vás tešíme!

Prečítané 374 krát