Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

streda, 08 december 2021 09:57

Ponáhľaj sa, Mikuláš

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ponáhľaj sa, Mikuláš, ponáhľaj sa medzi nás, volali všetky deti našej školy, aby privolali Mikuláša, ktorý im vyčaril radosť v očiach a rozdúchal lásku v srdciach. Plné vrece, zakrivená palica a do čela posadená čapica... Zlé deti, Adam, Sandra i Berta boja sa rohatého čerta...

 

Žiaci deviateho ročníka sa premenili na anjelov a čertov, a tak bola naša škola už tradične plná zábavy, zvonenia, sľubov, pesničiek. Rozdávali sa nielen darčeky, ale najmä  radosť a pokoj do detských duší.

Šťastné a veselé Vianoce!

Prečítané 540 krát