Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

utorok, 25 máj 2021 17:29

Úspech našej školy v projekte Fast hrdinovia

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Zapojte sa a prihláste svoje dieťa do VEĽKEJ MISIE pre jeho STARÝCH RODIČOV.

Na túto výzvu zareagovali triedni učitelia  9 tried z 1.stupňa (1.A,B,  2.A,C,  3.A,B, 4.A,B,C.) a v spolupráci s rodičmi sme zaregistrovali 150 žiakov.  Až 920 škôl z 22 krajín po celom svete spolupracovali na budovaní komunity s jednou veľkou misiou – zachrániť svojich starých rodičov. A naša škola bola medzi poprednými hrdinami FAST na svete. Umiestnili sme sa  na  krásnom 7.mieste. Srdečne gratulujeme a ďakujeme všetkým žiakom, rodičom a učiteľom. V rámci projektu vznikli aj pekné výtvarné práce, ktoré zachytávajú superhrdinov. Fero – vtipná tvár, Adam – akčná ruka, Sofia – speváčka a Tomi – načas. Teraz, keď všetkých poznáte, pozrite si, či ich spoznáte. 

Prečítané 660 krát