Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

nedeľa, 28 január 2018 11:20

Písmenková škola roka 2007/2008

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Písmenkový kráľ so svojimi radcami je hrdý, že v jeho Písmenkovom kráľovstve rastú takí šikovní žiaci, akí sú v ZŠ Dargovských hrdinov v Humennom, a tak našej škole udelil titul „Písmenková škola roka na školský rok 2007/2008“.

Tento titul sme získali vďaka tomu, že sa naši žiaci zúčastnili výtvarnej súťaže „ Písmenkový Prešovský kraj“ a jednému z nich sa podarilo získať aj zaujímavé ocenenie. Žiak FILIP FEŇKO zo 4.B triedy, pod vedením tried. uč. Mgr. A. Alexovičovej, získal v kategórii ilustrácia rozprávky ocenenie „ZLATÁ PALETA“. Jeho práca sa nachádza aj na obale bulletinu Obrázková omeleta. Úlohou žiakov bolo vytvoriť ilustráciu na ľubovoľnú rozprávkovo-písmenkovú tému. Deti tak mali možnosť vžiť sa do role ilustrátora. Projekt sa realizoval na prvom stupni základných škôl v celom Prešovskom kraji. Na realizáciu svojich prác si mohli zvoliť ľubovoľnú techniku.

Prečítané 855 krát