Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

sobota, 13 január 2018 09:30

Comenius - Portugalci na Slovensku #1

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Krátko po našom návrate z Francúzska sa náš projekt Comenius - Európske záhrady preniesol do ďalšej fázy - druhou mobilitou, ktorá sa týka priamo nás a našich detí zapojených do projektu, je návšteva a pobyt Portugalcov v Humennom, ale hlavne budovanie portugalskej záhrady v priestoroch našej školy.

Hneď prvý deň po príchode na našich hostí čakal bohatý program, a keďže máme premenlivé počasie, Portugalci sa popoludní pustili aj do záhrady. Pred tým ale absolvovali prehliadku priestorov školy a oficiálne prijatie na Mestskom úrade. A popoludní sa už pustili do záhrady...

Momentky z pobytu Portugalcov v Humennom:

Portugalskí záhradníci
S fotoaparátom sme ich pristihli pri práci. Historická chvíľa! Prvá európska záhrada v átriu našej školy je hotová. Portugalci, ako ináč, vytvorili záhradu v podobe futbalového štadióna. Všetci jednotne fandili klubu Sporting Lisabon. Na fotografiách sa tešia z dobre vykonanej práce a obdivujú svoje dielo.

Prečítané 643 krát