Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

štvrtok, 11 január 2018 23:29

Inaugurácia záhrad projektu Comenius + video

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Nasledujúcimi fotografiami sa vraciame k slávnostnej inaugurácii štyroch európskych záhrad v priestoroch našej školy, ktoré vznikli práve vďaka projektu Comenius.

Úspešne sme teda zavŕšili ďalšiu časť projektu - v priestoroch našej školy už máme 4 krásne európske záhrady, ktoré budú slúžiť na účely vyučovania a ktoré charakterizujú jednotlivé krajiny zapojené do projektu. Ďalšia úloha je teda za nami a to bol dôvod na to, aby sme záhrady slávnostne inaugurovali a prezentovali rodičom žiakov zapojených do projektu, ale aj ďalším pozvaným hosťom a predstaviteľom mesta. Nám ešte ostáva postaviť záhradu v Portugalsku a potom spoločne so všetkými partnermi projektu vyrobiť k záhradám aj ďalšie učebné pomôcky.

Prečítané 704 krát