štvrtok, 24 november 2016 20:07

Úspech v súťaži Mladý filmový tvorca

V súťaži Mladý filmový tvorca sa podarilo žiakom zo 4.A triedy pod vedením pani učiteľky Mgr. Ivany Čepovej obsadiť krásne 1. miesto.

Súťaž Mladý filmový tvorca organizuje SEA - Agentúra pre vzdelanie a vedu v spolupráci s Nadáciou Volkswagren Slovakia, Bratislavskou vodárenskou spoločnosťou, a. s., a projektom Modrá škola. Táto súťaž je žánrovo zameraná na krátky animovaný film.

Štvrtákom sa podarilo v tejto súťaži obsadiť 1. miesto s prácou Bezpečnosť na cestách. Vyhlásenie víťazov a odovzdávanie cien prebehlo 11. 11. 2016 na veľtrhu Bibliotéky a Pedagogiky v bratislavskej Inchebe. Všetkým urobili radosť hodnotné ceny, ktoré získali nielen autori animovaného filmu, ale aj škola. Veľkým prínosom pre všetkých bola aj návšteva výstavy Bibliotéka a Pedagogika, Veda a technika a taktiež návšteva svetovej výstavy Cosmos discovery.