Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

piatok, 12 apríl 2019 12:37

Hodnotenie našej školy inštitútom INEKO 2018

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(8 hlasov)

Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy (INEKO) zverejnil aj tohto roku najnovšie rebríčky základných a stredných škôl na Slovensku. V aktuálnom hodnotení sme opäť medzi humenskými školami najvyššie a sme teda opäť (podľa kritérií INEKO) najlepšou humenskou základnou školou. Oveľa viac nás teší fakt, že oproti minuloročnému hodnoteniu sme sa v hodnotení škôl Prešovského kraja posunuli opäť vyššie.

 

Kritéria a metodiku hodnotenia nájdete na stránkach inštitútu tu.

Naša škola skončila v hodnotení základných škôl Prešovského kraja na siedmom mieste. Oproti minuloročnému hodnoteniu sme poskočili o jednu priečku. Za týmto výsledkom, ale aj stúpajúcim trendom posledných rokov stoja všetci pedagógovia našej školy, za čo im patrí uznanie a poďakovanie.

Bez našich žiakov by sme tieto výsledky nedosiahli, takže touto cestou ďakujeme aj im za výnimočnú reprezentáciu školy a prajeme si, aby sme šikovných žiakov privítali na pôde našej školy aj v ďalšom školskom roku.

Aj po tohtoročnom hodnotení si želáme, aby sa nám dosiahnutú úroveň podarilo minimálne udržať, aby naša škola aj naďalej dosahovala takéto výsledky, ale hlavne kvalitne a moderne vzdelávala a vychovávala žiakov, ktorí budú šíriť dobré meno našej školy nielen svojimi vynikajúcimi výsledkami, ale aj následným uplatnením na stredných a vysokých školách.

ineko

Prečítané 1155 krát