Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

utorok, 16 jún 2015 15:32

"Čítajme si 2015 "

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Naša školská knižnica sa aj v tomto roku zapojí do celoslovenského projektu pod názvom "Čítajme si 2015 ".

Čo je projekt ČÍTAJME SI?

Projekt vznikol pred ôsmimi rokmi s cieľom pritiahnuť k čítaniu viac detí a zároveň poukázať na význam literatúry pre detského čitateľa. Realizuje sa 6-hodinovým čitateľským maratónom, do ktorého sú zapojené deti z viacerých miest Slovenska. Krstnou mamou projektu je pani Oľga Feldeková.

Takto sme spolu čítali od roku 2008:

 

Čitateľský maratón sa uskutoční v priestoroch našej školskej knižnice  18.6.2015 t. j. vo štvrtok. Na regulérnosť jeho priebehu bude dohliadať pracovníčka Vihorlatskej knižnice v Humennom. Veríme, že sa nám podarí prekonať  náš školský rekord 250 zapojených žiakov z minulého roka. Tešíme sa na vás. Do čítania!

 

Prečítané 1432 krát