Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

nedeľa, 28 jún 2015 21:59

1. miesto pre našu školu!

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

V pondelok, 22. 6. vyvrcholila Humenská žiacka šachová liga základných škôl. Finále sa zúčastnilo 47 žiakov, ktorí v osemčlenných družstvách reprezentovali svoje školy. Našu školu reprezentovalo družstvo postupujúcich zo školského kola.

Boli to hráči: Tobiáš Babjarčík - 2.A, Samuel Šuľak - 2.A, Tomáš Blaha - 3.A, Richard Porochnavý - 4.A, Stela Simonová - 5.A, Jakub Rokita - 6.C, Lukáš Seman - 6.A a Daniel Lopata - 6.A. Každý z hráčov si zahral aj na online šachovnici a svoju partiu si tak môže s trénerom rozobrať na krúžku, alebo ukázať doma rodičom. Nemožné ťahy sa trestali prehrou a keď si ich náhodou hráči nevšimli, pozorne ich zaznamenali online šachovnice. Priebeh finále a aj výsledky si môžete pozrieť tu: http://www.chess-results.com/tnr178415.aspx?lan=4&art=0&wi=821
Online prenosy zas tu: www.checkmate.sk

Srdečne blahoželáme!


       
{fcomment}
 

Prečítané 2022 krát