Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

štvrtok, 25 apríl 2013 21:38

Šach v našej škole

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

V predchádzajúcich týždňoch sme uskutočnili na našej škole 3 kolá našej "školskej šachovej ligy".

Zúčastnilo sa jej 22 žiakov 1. a 2. stupňa. Pani učiteľka Čepová, Lukáčová a Kucerová dozerali na regulérnosť hry a dodržiavanie pravidiel šachu. Naším cieľom bolo zapojiť všetkých žiakov, ktorí majú záujem a vybrať tých najlepších pre zostavenie šachového družstva - viď. článok http://zshu.sk/index.php/nase-uspechy/uspechy-2012-2013/item/109-1-detska-humenska-sachova-liga

 

Súťaže sme ukončili záverečným vyhodnotením s odovzdaním šachových diplomov a cien.

Fotofaléria z priebehu súťaží:

Prečítané 2510 krát