Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

streda, 29 jún 2022 11:01

Ročníková práca - 8.A

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Shrek – divadelné predstavenie (Láska zvíťazí nad každou zlobou). V tomto školskom roku sme sa rozhodli ísť s našou ročníkovou prácou o level vyššie... kalendár sa zmenil na divadlo.

Na rozdiel od kalendára, ktorý otestoval naše technické zručnosti, divadlo dovolilo prejaviť aj našu kreatívnu stránku. Chceli sme tým ukázať to, že v škole nerozvíjame len schopnosti v matematike, fyzike, chémii... ale aj schopnosti umelecké.

Samozrejme, ako sa na správne divadelné predstavenie patrí, pred premiérou bola generálka, ktorú sme odohrali pred viacerými ročníkmi. Reakcie boli rôzne, no zväčša pozitívne. To nám urobilo radosť a posmelilo nás na našu premiéru. Tá tiež dopadla dobre, ohlasy rodičov a príbuzných boli vynikajúce. Na prípravu a vyšperkovanie sme obetovali nespočetne veľa hodín, ale veríme, že to stálo za to.

V neposlednom rade by bolo dobré spomenúť, že na tvorbe divadla sa podieľala celá trieda a napriek tomu, že zhoda v našej triede často nenastane, pri divadle tomu bolo inak. Začali sme spolupracovať a išlo nám to. Bez pomoci triednej pani učiteľky a vyučujúcej SJL by sme aj tak ďaleko nedošli. Boli tak isto ako my neodmysliteľnou súčasťou nášho tímu.

Prečítané 683 krát