Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

streda, 29 september 2021 06:42

Deti čítajú - kampaň Kníhkupectva Na korze v 3.A

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Neveríte, že čítaju? My - Vám to dokážeme!

Kníhkupectvo Na korze odštartovalo v januári 2021 kampaň, ktorej cieľom je ukázať, že stále sú medzi nami deti, ktoré milujú knihy. Do čitateľského prieskumu sa zapojila celá naša trieda 3.A . Žiaci dostali Čitateľský zápisník Knižkomila a zapisovali si stručné informácie o prečítaných knihách. Kampaň trvala do 30. júna 2021. Z našej triedy postúpili do užšieho výberu traja žiaci - Tobias Briľak, Ela Myciová a Liliana Šidlovská. Víťazkami tohto projektu sa stali dievčatá Ela Myciová  a  Liliana Šidlovská, ktoré prečítali za 6 mesiacov spolu 157 kníh - Liliana sa so svojimi 84 knihami prečítala na 1. miesto a Eli s prečítanými 73 knihami na 3.miesto.

Dievčatá zároveň postúpili do knižného štipendia na tento školský rok 2021/2022. To znamená, že každý mesiac si môžu vybrať jednu knihu zdarma, prečítať ju a napísať krátku recenziu pre ostatných. Knihy im samozrejme ostávajú ako darček. Spolu 10 kníh do domácej knižnice. Myslíme si, že to naše knihomoľky poteší. My im gratulujeme a tešíme sa na ďalšie recenzie. Tie prvé, Vám k prečítaniu pripájame už teraz. Ďalšie, je možné prečítať si na stránkach kníhkupectva Knihy Na korze každý mesiac. 

Liliana Šidlovská

https://knihynakorze.sk/blog/strasidelne-pribehy-skvelych-kamosov/

Ela Myciová

https://knihynakorze.sk/blog/marcipan-ma-velky-plan/

Prečítané 638 krát