Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

pondelok, 06 september 2021 10:30

Slávnostné otvorenie školského roka 2021/2022

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Naša základná škola opäť otvorila svoje brány žiakom a pedagógom, aby po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia, skúšania, školských aktivít a povinností. Prvý školský deň prekročilo prah našej školy 617 žiakov.

S najväčším očakávaním prichádzali do školy naši prváci, ktorým začnú nové povinnosti. Veľkým prekvapením pre nich bolo, že pred bránami našej školy ich privítali rozprávkové postavičky Máša a medveď, ktoré sa s nimi zabávali. Máša a medveď okrem prváckych tried pozdravili aj ostatných našich žiakov, ktorým zaželali úspešný nový školský rok. Potom žiaci mali možnosť si urobiť spomienkovú fotografiu s Mášou a medveďom a získať malý darček. Veríme, že prvý deň v škole bol pre nich príjemným zážitkom, a že s radosťou a nadšením budú prichádzať do školy aj nasledujúce dni.

Našich milých prváčikov osobne privítala v triedach aj pani riaditeľka spolu s vedúcou odboru školstva, kultúry a športu v Humennom pani PhDr. Janou Vasilcovou, ktorá im odovzdala darček v podobe školských potrieb.

V novom školskom roku želáme všetkým žiakom veľa dobrých známok, nech sa škola stane miestom, kde sa budú dobre cítiť počas celého školského roka 2021/2022.

Prečítané 1194 krát