Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

streda, 02 máj 2018 14:50

Farebný týždeň zdravia: Boli sme štedrí na Deň narcisov

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Liga proti rakovine Slovenskej republiky zorganizovala prvý raz Deň narcisov v roku 1996 s cieľom pomôcť získať viac financií na zlepšenie starostlivosti o ľudí postihnutých rakovinou.

Táto celonárodná iniciatíva nás nenecháva ľahostajných a každoročne sa zapája aj naša škola. 13.04.2018 na Deň narcisov sa nám podarilo vyzbierať krásnu sumu 525,88 eur. Okrem zbierky sme sa zapojili aj do kultúrneho programu, ktorý sa konal na námestí pri Fontáne lásky. Vystúpili dievčatá z tanečného krúžku FLAME, speváčky Sárka a Viťka s ľudovými pesničkami. Naša škola prispela aj výrobkami z recyklovaných materiálov, ktoré boli vysoko ohodnotené odbornou porotou. V 1.kategórii 1.miesto a 2.miesto získali Simon a Samo Horvát a v 2.kategórii 1.miesto žiačky Basošová, Stariatová a Jarošová. Na príprave sa podieľali pani Vatahová, Janíková a Horvátová. Poďakovanie patrí aj všetkým Vám, ktorí ste prispeli do verejnej zbierky a tým prejavili svoju spolupatričnosť s onkologicky chorými pacientmi. Ďakujeme!

Prečítané 931 krát