Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

pondelok, 08 január 2018 22:52

Mikulášska nádielka...

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Sú dni, ktoré netrpezlivo očakávame a tešíme sa na ne aj niekoľko týždňov vopred. Medzi také isto patrí aj sviatok sv. Mikuláša na ktorý sa každoročne tešíme aj my na našej škole. V stredu 6.12.2008 zavítala pravá mikulášska nálada aj do našej školy. 

Žiaci ešte pred prvým zvonením zaplnili tabule klasickými i originálnymi mikulášskymi rýmovačkami o neskúšaní. Školským rozhlasom sme si vypočuli krátky príbeh o sv. Mikulášovi, ktorý vniesol medzi školské lavice prvý silnejší vánok sviatočnej adventnej nálady. Potom Mikuláš navštívil všetky triedy a práve tí najmenší prekypovali šťastím a nedočkavosťou, aby mohli sv. Mikulášovi predviesť, čo všetko dokážu. Nechýbali piesne či rýmovačky doprevádzané hudbou a dobrou náladou. Sv. Mikuláš im za to nadelil hŕbu balíčkov plných prekvapení. 
Pekný hudobný darček pripravili aj žiaci 9.C triedy, ktorý príjemne potešil a zanechal v srdci hlboký pocit šťastia a peknú spomienku na nich.

Prečítané 455 krát
Viac z tejto kategórie: Čas radosti a veselosti »