Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

streda, 28 november 2018 10:32

Podporte náš projekt - každý váš hlas pomôže a rozhodne

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Milí rodičia a priatelia školy! Prosíme Vás, pomôžte našej škole uskutočniť dobrý zámer prostredníctvom projektu ,,Vzácne chvíle so starkými". 

Aby bol zrealizovaný, potrebujeme každý váš hlas. A o čom je náš projekt?

Prostredníctvom realizácie nášho projektu chceme poskytnúť seniorom v Domove dôchodcov v Humennom lepší, plnohodnotnejší život v spolupráci s mladšou generáciou. Vďaka nášmu projektu vytvoríme komunitné centrum , nadviažeme nové priateľské medzigeneračné vzťahy. Seniorov zapojíme do spoločných aktivít, skrášlime ich životné prostredie - interiér a exteriér. Posnažíme sa vzbudiť dobrý pocit pri odovzdávaní ich vlastných životných skúseností mladšej generácii a naopak. Vytvoríme bylinkovú záhradu, relaxačno - oddychový kútik, zhotovíme bylinkové vrecúška, knižne spracujeme spoločné zážitky v Knihe spomienok. Získavaním základných zručností pri práci s počítačom zmysluplne vyplníme každodenný čas seniorov. Veríme, že náš dobrý zámer podporíte a pomôžete humenským seniorom a našim žiakom urobiť život krajším a zmysluplnejším.

Hlasovanie je bezplatné a prebieha na  www.komunitnegranty.sk

Postup pri hlasovaní:

  1. Otvoríte stránku www.komunitnegranty.sk
  2. Posuniete sa dole na mapku s názvom Súťažné projekty
  3. Vyberiete PO (Prešovský kraj)
  4. Vyberiete názov nášho projektu a kliknete na ,,chcem hlasovať"
  5. Napíšete vaše telefónne číslo
  6. Kód, ktorý dostanete na váš telefón vpíšete do otvoreného okienka a odošlite

Pozn.: Telefónne čísla budú použité iba na overenie hlasu. Z každého telefónneho čísla sa bude dať hlasovať iba raz. Hlasovanie prebieha do 9. decembra 2018 do 24:00.

Veríme, že náš zámer stráviť vzácne chvíle so starkými podporíte a zahlasujete.

Ďakujeme  za každý hlas!

Prečítané 971 krát