utorok, 12 marec 2013 20:58

Ninka a Kristián úspešní

V tomto školskom roku sa uskutočnil už 60. ročník súťaže Európa v škole.

Motto projektu tomto ročníku znelo: „Európa občanom – občania Európe. Súdržnosť Európy závisí od schopností a želania každého z nás poznať seba samého, naučiť sa porozumieť iným a diskutovať s nimi o veciach verejných."

Žiaci pani učiteľky Ivany Čepovej sa pokúsili výtvarne stvárniť témy tohto ročníka. Téma prvej kategórie bola: Európa – moja domovina. Predstav priateľom svoj región. Téma druhej kategórie: Nájdené v Európe. Rôznorodosť kultúr – kultúra rôznorodostí.
Práce všetkých žiakov pani učiteľky nájdete na tejto stránke: http://pestracik.blogspot.sk/

Prváci Nina Bodnárová (1.C) a Kristián Kardoš (1.B) získali ocenenie. Ninkina práca postúpila do celoslovenského kola a Kristián získal Čestné uznanie.

Srdečne blahoželáme!

{fcomment}