Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

nedeľa, 23 jún 2024 15:47

Vyhodnotenie matematickej súťaže Maksík 2024

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Súťaž Maksík  aj v tomto školskom roku 2023/2024 si získala veľkú obľubu medzi našimi druhákmi, tretiakmi a štvrtákmi.

Celkovo 49 žiakov našej školy sa rozhodlo zmerať si svoje sily s rovesníkmi z celého Slovenska a prehĺbiť svoje matematické schopnosti. Súťaž prebiehala v piatich kolách. Žiaci mali stanovený čas na vypracovanie úloh a ich odovzdanie. Po každom kole nasledovalo vyhodnotenie a zverejnenie priebežných výsledkov. Záverečné vyhodnotenie súťaže prebehlo v júni 2024 a výsledky boli zverejnené  aj na oficiálnej stránke súťaže Maksík. Najlepšie výkony boli odmenené diplomami a vecnými cenami.  

Titul NAJMUDREJŠÍ MAKSÁČIK  získalo 10 žiakov. Už teraz sa naši žiaci tešia na ďalší ročník  zaujímavých úloh a nové matematické výzvy, ktoré prispievajú k rozvoju  ich matematického talentu.

Prečítané 216 krát
Viac z tejto kategórie: « Duchnovičov Prešov