Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

utorok, 05 december 2023 13:23

Naši žiaci na školských majstrovstvách Prešovského kraja žiakov a žiačok ZŠ v šachu

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Dňa 1. 12. 2023 sa v Prešove uskutočnili Školské majstrovstvá Prešovského kraja žiakov a žiačok ZŠ a 1. stupňa OGY (+ študentov/-tiek SŠ a 2. stupňa OGY) v zrýchlenom šachu 2023/24. Našu školu reprezentovali Olívia Seková (9.A), Ivan Micaj (6.B) a Jerguš Hennel (7.A).

Olívia na turnaji suverénne zvíťazila a postupuje na celoslovenské kolo.

Ivan Micaj sa umiestnil na 11. mieste a Jerguš Hennel bol 27. Turnaja sa zúčastnilo 37 žiakov a 28 žiačok z celého Prešovského kraja. Olívii srdečne blahoželáme k víťazstvu aj k postupu do celoslovenského kola! Ivanovi a Jergušovi ďakujeme za účasť v turnaji.

Oficiálne výsledky tu.

Prečítané 366 krát