Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

pondelok, 03 jún 2019 10:26

9. ročník IQ Olympiády na našej škole

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

V tomto ročníku sa do tejto súťaže na našej škole zapojilo 35 žiakov 6. až 8. ročníka. Do regionálneho kola postúpili žiaci Klaudia Ľaľová, Hana Hurayová, Maroš Pavlinský a Richard Porochnavý.

Do celoslovenského kola pod záštitou prezidenta pána A. Kisku postúpila Hana Hurayová zo 6.A triedy. Tam obsadila 47. miesto. Blahoželáme.

Mottom súťaže je: „Odváž sa používať vlastný rozum. “Úlohy sú všestranné a pokrývajú rôzne druhy intelektuálneho nadania. Výsledkom však nie je výška IQ, ale iba počet bodov za vyriešenie testov. Úlohy sú rovnaké pre všetkých súťažiacich."

Poradie v školskom kole: 1. Klaudia Ľaľová 7.A 2. Hana Hurayová 6.A 3. Maroš Pavlinský 8.A 4. Richard Porochnavý 8.A 5. Dominik Luksaj 7.A 6. Pavol Greňo 8.A 7. Hana Procházková 6.A

Prečítané 771 krát