Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

utorok, 11 december 2018 21:05

Úspech žiačky našej školy

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Žiaci našej školy  sa zapojili do výtvarnej súťaže organizovanej Okresným úradom v Humennom pod názvom „Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany.“ Téma tohto ročníka znela: „Veď aj ja som záchranár.“

Naša žiačka Nelka Puškárová, žiačka 2.A triedy, sa v konkurencii prác žiakov ZŠ a MŠ z okresu Humenné umiestnila na krásnom 1.mieste. Ocenenie si bola prevziať na okresnom úrade v sprievode svojej pani učiteľky Ivany Čepovej. Nelkina práca postupuje na celoslovenské kolo, ktorého organizátorom bude sekcia krízového riadenia Ministerstva vnútra SR. Srdečne jej blahoželáme a držíme palce v celoslovenskom kole!

 

Prečítané 967 krát