Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

štvrtok, 29 marec 2018 09:05

Hodnotenie našej školy inštitútom INEKO 2017

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(7 hlasov)

Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy (INEKO) zverejnil najnovšie rebríčky základných a stredných škôl na Slovensku. Teší nás, že v tohtoročnom hodnotení sme spomedzi humenských základných škôl skončili najvyššie a sme najlepšou humenskou základnou školou podľa kritérií INEKO.

Kritéria a metodiku hodnotenia nájdete na stránkach inštitútu tu.

Naša škola skončila v hodnotení základných škôl Prešovského kraja na ôsmom mieste. Oproti minuloročnému hodnoteniu sme opäť poskočili o dve priečky vyššie. Za týmto výsledkom, ale aj stúpajúcim trendom posledných troch školských rokov stoja všetci pedagógovia našej školy, za čo im patrí uznanie a poďakovanie. Hodnotenie je pre našu školu milým darčekom a zhodnotením našej práce ku Dňu učiteľov a tiež zrkadlom každodennej snahy a úsilia nášho pedagogického zboru vzdelávať a pripravovať našich žiakov na život a ďalšie štúdia čo najkvalitnejšie.

Bez našich žiakov by sme ale tieto výsledky určite nedosiahli, takže touto cestou ďakujeme aj im za výnimočnú reprezentáciu školy a veríme, že ďalších šikovných žiakov privítame medzi nami aj v novom školskom roku.

Prajeme si, aby sa nám dosiahnutú úroveň podarilo minimálne obhájiť, aby naša škola aj naďalej vzdelávala kvalitne a moderne a tiež nasledovala trendy vo vzdelávaní a vychovávala žiakov s pozitívnym postojom k vzdelávaniu.

01

Prečítané 1296 krát