Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

utorok, 01 november 2016 21:03

Pekné 1. a 2. miesto pre našu školu

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(6 hlasov)
Dňa 26.10. 2016 sa uskutočnilo v priestoroch Vihorlatského múzea v Humennom okresné kolo súťaže s prednese pôvodnej slovenskej prózy - Timravina studnička. Tohto v poradí už XX. ročníka sa zúčastnili recitátori z okresov Humenné, Snina a Medzilaborce.

Našu školu reprezentovali dvaja žiaci. Za prvú kategóriu Hana Krišková zo 4.A triedy (pripravovala ju pani učiteľka Mgr. Ivana Čepová) a za druhú kategóriu Adam Pančák z 5.A triedy (pripravovala ho pani učiteľka Mgr. Božena Selecká).

Veľmi nás potešil úspech oboch žiakov! Adam Pančák získal veľmi pekné 2. miesto a Hanka Krišková získala 1. miesto a zároveň aj postup do celoslovenského kola. Našu školu bude Hanka reprezentovať už 15.11. 2016 v Lučenci. Držíme jej palce a obom súťažiacim srdečne blahoželáme k úspechu!

Prečítané 1657 krát