Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

pondelok, 02 apríl 2018 16:33

Pasovanie prvákov za čitateľov školskej knižnice

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Marec - mesiac knihy sa traduje už roky. Aktivity týkajúce sa tohto mesiaca boli aj na našej škole v plnom prúde.
Ale hlavne prváci sa tešili na prvé dotyky s krásnymi knižkami v našej školskej knižnici. 1.A, 1.B a 1.C pod vedením svojich triednych učiteliek - p. Čepovej, p. Kucerovej a p. Karabinčikovej navštívili našu školskú knižnicu a spoločne sa zoznámili s pravidlami správneho a kultúrneho čitateľa. Porozprávali sme si o tom, ako si požičiavať knižky domov, ako sa správať v knižnici a hlavne sme si už aj niečo spoločne prečítali. Triedne učiteľky vypísali každému prváčikovi čitateľský preukaz, a tým pasovali prváčika za čitateľa našej školskej knižnice. Tešíme sa na každú ich návštevu - každý pondelok od 14:00 - 16:00

Prečítané 810 krát