Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

pondelok, 13 január 2020 19:04

Vianočné trhy v našej škole

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Vianoce - čas, kedy sa všetci na chvíľu zastavíme. Čas, kedy sa nám plnia naše sny. Pri príležitosti blížiacich sa vianočných sviatkov sme si aj my splnili jeden z našich snov.

V dňoch 17. - 18. 12. 2019 sme vo vestibule našej školy po prvýkrát zorganizovali Charitatívny vianočný trh, do prípravy ktorého sa zapojili naši usilovní žiaci, pani vychovávateľky a učiteľky. Niekoľko týždňov predtým ručne a s láskou vyrábali vianočné darčeky, voňavé medovníčky a iné drobnosti pre všetkých kupujúcich. K splneniu nášho sna prispeli aj prinesením použitých hračiek a kníh, ktoré si na vianočnom trhu našli žiariace oči nového majiteľa. Poďakovanie patrí aj všetkým žiakom, rodičom, zamestnancom a priateľom školy, ktorí si tieto výrobky zakúpili. Spoločne sa nám podarilo vyzbierať sumu 727,21€, ktorú sme venovali organizácii Unicef. Sme nesmierne radi, že aj vďaka Vám sme mohli pomôcť deťom, ktoré to najviac potrebujú.

Prečítané 1606 krát