Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

nedeľa, 05 máj 2024 18:06

Farebný týždeň v našej škole

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Aj v tomto školskom roku sme sa rozhodli usporiadať farebný týždeň, a to v čase od 15. do19. februára 2024.

To znamená, že sme si v jednotlivých dňoch obliekali oblečenie v určitých farbách, zamerané na významné dni v roku. Výnimočným dňom bol pre nás 18. apríl - Deň narcisov. Žiačky školského parlamentu  oblečené v žltých tričkách s logom a znakom narcisu, za dobrovoľné finančné príspevky pripínali malé žlté narcisy všetkým, ktorí prispeli. V zbierke na Deň narcisov bol výťažok našej školy 429,72 eur. Veľké poďakovanie patrí všetkým našim žiakom, rodičom a zamestnancom školy, ktorí zbierku podporili a zakúpením narcisu sa angažovali v boji proti rakovine. Už sa všetci tešíme na ďalší veselý farebný týždeň. Pozrite sa do fotogalérie, ako sme tvorili a zabávali sa.

Prečítané 376 krát