Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

štvrtok, 02 máj 2024 18:18

V pyžame aj do školy

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Minulú stredu sa aj naša škola zapojila do projektu "Barbie upratuje Slovensko" - no tá naša bola originálna, lebo k ružovým rukaviciam si žiaci obliekli pyžamá. Áno, minulú stredu prišli do školy oblečení v pohodlných outfitoch.

Rovnako ako aprílové počasie je šialené, aj pyžamo bolo pôvodne odevom pre bláznov, až postupne sa stalo samozrejmosťou. Naši žiaci sa nahodili do rôznych podôb tohto pohodlného odevu - dokonca niektoré triedy sa dohodli na spoločných motívoch. Na chodbách ste mohli vidieť pyžamá všetkých druhov - od klasiky po super moderné. Veď posúďte sami...

Prečítané 239 krát