Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

štvrtok, 21 marec 2024 22:12

Poďte s nami do krajiny záhad, kúziel a snov

Napísal
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Aj vy radi lúštite záhady a tajomstvá? Tak poďte s nami do krajiny, kde nemožné sa stáva možným, kde ožívajú rozprávkové bytosti, kde sa vám môžu splniť sny.

Už po druhýkrát do našej školy zavítali budúci školáci, aby ukázali, akí sú odvážni, ako sú pripravení na školu a aké sú ich predstavy, očakávania a sny. Tie im možno splní aj ich nový kamarát jednorožec, ktorý s nimi oslávil svoje šieste narodeniny. A ako to na správnej narodeninovej oslave chodí, nechýbala ani torta, balóny, darček a poriadna párty. Predškoláci si popritom zaspievali a zabavili sa aktivitami, ktoré si pre nich pripravili naše šikovné učiteľky. V nich sa učili programovať Blue-Boty, odhaľovať rozprávky za pomoci QR kódov, vytvárať zrkadlový obraz a hrať rôzne hry na interaktívnej TV a FUNTRONICu.

Veríme, že tento deň, kedy k nám zavítali, bol pre nich jedinečný a nezabudnuteľný. Všetky spomienky majú zaznamenané aj v malom darčeku, ktorý si za svoju šikovnosť zaslúžili. Dúfame, že sa im bude v škole dariť, a že sa v septembri s viacerými opäť stretneme aj v našej škole. Ďakujeme aj učiteľkám z materských škôl za spoluprácu.

Prečítané 309 krát