Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

nedeľa, 04 jún 2023 21:05

Druhák Erik – víťaz 1. kategórie

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Žiaci 2.A a ďalší žiaci našej školy sa zapojili do výtvarnej súťaže Moje mesto Humenné. Výhercom v prvej kategórií sa stáva Erik Petko z 2.A triedy. Jeho pohľadnica bude tlačená a určená návštevníkom nášho mesta.

Úlohou žiakov bolo vytvoriť návrh pohľadnice na tému Moje mesto Humenné. Vyhodnotenie zástupcami MsKS a Turistického informačného centra sa uskutočnilo dňa 26.05.2023. Súťaž bola vekovo rozdelená do 3 kategórií:

  1. žiaci I. stupňa - výherca Erik Petko (ZŠ Dargovských hrdinov)
  2. žiaci II. stupňa – výherca Antónia Popčáková
  3. bez vekového obmedzenia – výherca Monika Čurillová

V najbližších dňoch budú vybrané pohľadnice zverejnené aj na FB Turistické informačné centrum Humenné. Zo všetkých pohľadníc ešte okrem pohľadnice Erika Petka pôjde do tlače aj pohľadnica žiačky Karin Koribaničovej z 9.B. Všetci zapojení žiaci boli odmenení čokoládou. Z našej školy to sú títo žiaci:  

Žiaci 2.A: Adam B., Erik P., Matúš G., Gregor M., Adam H., Dávid C., Sebik M., Alžbeta Dz., Ema D., Eva V., Vivien Ch., Ema F.,

Ďalší žiaci: Mariana C. 1.D, Mária Alexandra K. 4.D, Diana G. 7.A, Nina R. 7.A, Kristian K. 5.B, Kristína S. 7.A, Soňa Dz., 9.B, Jana D. 7.A, Viktória L. 9.B, Samuel H. 9.B, Branislav S. 9.B, Noemi V. 9.B, Karin K. 9.B. 

Srdečne blahoželáme Erikovi Petkovi k výhre a všetkým účastníkom súťaže ku krásnym návrhom.

Prečítané 333 krát