Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

utorok, 29 november 2022 08:17

Pasovanie prvákov

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Už aj my sme Prváci ! Pasovanie prvákov je na našej škole krásnou tradíciou. Tento školský rok sa naše žiacke kruhy rozšírili o našich najmenších prváčikov.

Dňa 23.11.2022 sľúbili vernosť a poslušnosť škole a boli pasovaní za prvákov  do “Dargovského kráľovstva“.  Prváci sa nám predviedli svojou šikovnosťou a usilovnosťou, zaspievali prvácku hymnu a za odmenu dostali diplom prváka a sladký perník so svojím menom. Pochvalu si zaslúžia aj žiaci zo 4.A triedy, ktorí pod vedením svojej triednej učiteľky pripravili pasovanie a sprevádzali prvákov celým programom. Veríme, že si to užili a spomienky si uchovajú po dlhú dobu. 

Všetkým zúčastneným ďakujeme a prvákom prajeme krásne strávené dni na našej škole plné zážitkov!

 

Prečítané 477 krát