Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

piatok, 01 apríl 2022 11:23

Deň učiteľov

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Tento rok boli oslavy Dňa učiteľov na našej škole niečím nové, výnimočné. V piatok sa prostredníctvom školského rozhlasu slávnostne prihovorila pani riaditeľka Mgr. Adriana Bodová, aby vyjadrila slová vďaky všetkým pedagógom našej školy.

Milé slová potešili a povzbudili učiteľov vo viere, že ich zamestnanie je celoživotným poslaním, ktoré z detí vychováva predovšetkým dobrých ľudí.

Malé prekvapenie si pre učiteľov pripravili i žiaci - milé poďakovanie v podobe krátkeho príhovoru v podaní predsedu školského parlamentu Damiána Janucha, láskavé slová ukryté v básni, ktorú zarecitovala Slávka Hirková, a nakoniec hudobno-spevácke “trio” Ria, Boris a Daniel svojou piesňou na chvíľu rozcítili nielen pani učiteľky, ale i pánov učiteľov. Odmenou za ich snahu im bol potlesk a úsmevy.

 

Prečítané 200 krát