Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

pondelok, 17 február 2020 06:48

Ako sme oslavovali deň Sv. Valentína

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Piatok 14. februára sme sa aj my na našej škole pripojili k oslave sviatku lásky – sviatku všetkých zamilovaných. Láska má tisíc podôb, často si ju ani neuvedomujeme, ale vždy je tu s nami.

Otcovia a synovia, matky a dcéry, manželia a manželky, starí priatelia... Lásku treba rozdávať, posielať ďalej. Nemať ju len pre seba, ale dávať plným priehrštím každému, kto prejde okolo. Každý z nás si praje, aby bol milovaný a šťastný. Šťastie sa neraz ukrýva i v tých najmenších daroch.

A tak tomu bolo aj tento piatok, kedy naši žiaci mali možnosť prostredníctvom valentínskej pošty, ktorá bola umiestnená vo vestibule, posielať pekné pozdravy, milé vyznania svojim spolužiakom, kamarátom, pánom učiteľom či pani učiteľkám. Všetko sa to začalo stredajšou rozhlasovou reláciou, v ktorej sme si pripomenuli, kto bol sv. Valentín a ako sa rozšírila tradícia posielania ,,valentíniek“ do celého sveta. Množstvo milých pozdravov, valentíniek čakalo na svojich adresátov aj v našej pošte.

Šikovne ich rozniesli a doručili správnym osobám naše valentínske poštárky z 8.A. Či už tento sviatok uznávate alebo nie, buďte si istí, že vaše valentínske pozdravy potešili svojich adresátov a nezabudnite, že nielen na Valentína, ale aj v iný bežný deň dávajte najavo svoju lásku, svoje city.

Prečítané 1145 krát