Naše stránky nepoužívajú žiadne reklamné, analytické alebo iné, súkromie ohrozujúce cookies. Žiadne cookies sa nezdieľajú s tretími stranami. Stránky používajú iba cookie nevyhnutné pre fungovanie prihlasovania. Je dočasné, po zatvorení prehliadača sa odstráni.

pondelok, 07 október 2019 05:42

ETŠ - Zumba

Napísala
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Európsky týždeň športu začal pre žiakov našej školy hodinou Zumby, ktorú viedla skvelá inštruktorka Nika.

Tento tanečný fitnes program hádam nikomu predstavovať nemusíme. Spomínané aeróbne cvičenie strieda rýchlu a pomalú hudbu, jeden tanečný štýl obmieňa druhý. Na Zumbe sa nedá nudiť, pretože spojenie tanca, cvičenia a skvelej hudby si každý určite obľúbi, keďže cieľom tréningu je vyformovať a posilniť celé telo a zároveň spaľovať tuk. Naša telocvičňa sa v pondelok 23.9. 2019 premenila na veľkú párty, keď ju žiaci našej školy roztancovali rytmami Salsy, Merengue či Reaggeatonu. Tanečné kroky boli jednoduché, zvládli ich všetci zúčastnení, pretože cieľom bolo hýbať sa, zabaviť a pozdvihnúť náladu. Veríme, že mnohých chytila Zumba za srdce a radi sa k nej vrátia. Dozumbovania.

Prečítané 816 krát